جند المهدی

ترویج مباحث قرآنی ، اخلاقی ، اجتماعی و بصیرتی

جند المهدی

ترویج مباحث قرآنی ، اخلاقی ، اجتماعی و بصیرتی

جند المهدی

گرچه من سرباز هیچ و ساده ام

سرخوشم مهدی بود فرمانده ام

گرچه شد فرمانده ام غایب ولی

دل خوشم بر نایبش سیدعلی

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
نویسندگان
طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

آخرین مطالب

۱۸۱ مطلب توسط «محمد غفاری» ثبت شده است

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۲ مرداد ۹۵ ، ۰۴:۲۸
محمد غفاری

رئیس هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) پیوستن محمدحسن پیوندی به ترکیب مدیریت این شرکت را یک اقدام در راستای تحقق اهداف توسعه‌ای و فنی این شرکت برشمرد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۲ مرداد ۹۵ ، ۰۴:۲۱
محمد غفاری

در روزهای گذشته اظهار نظری از سوی یکی از تهیه کنندگان سینمای ایران در پاسخ به صحبت جمشید جعفرپور عضو کمیسیون فرهنگی مجلس که ابراز علاقه کرده بود برای جلوگیری از تنش های احتمالی اعضای این کمیسیون مجلس فیلم ها را پیش از اکران ببینند منتشر شد که جای تأمل فراوان دارد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۲ مرداد ۹۵ ، ۰۴:۱۸
محمد غفاری

انتشار اسناد محرمانه ایران توسط خبرگزاری‌ آمریکایی آسوشیتدپرس اعتراض رسمی دولت‌ به آژانس بین‌الملل انرژی هسته‌ای را به دنبال داشت که نهایتاً روز گذشته آژانس با انتشار بیانیه‌ای قویاً! این موضوع را رد کرده است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۲ مرداد ۹۵ ، ۰۴:۱۶
محمد غفاری

کودتای نافرجام در ترکیه علاوه بر تاثیرات داخلی گستردهای که بر این کشور داشته، ظاهرا اثرات خود بر سیاست‏های منطقهای این کشور را نیز تدریجا علنی میکند به نحوی که حمایت یا مخالفت از کودتای نافرجام ترکیه به مبنایی برای تعیین خط مشی سیاست خارجی دولت اردوغان مبدل شده است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۲ مرداد ۹۵ ، ۰۴:۱۵
محمد غفاری

زنگنه وزیر نفت در حالی قراردادهای جدید نفتی را دروازه ورود سرمایه گذار خارجی به صنعت نفت و گاز کشور معرفی کرد که نه ریسک مالی اجازه سرمایه گذاری کلان خارجی در صنعت نفت و گاز کشور را می دهد، نه در متن قرارداد ساز و کاری برای این ورود سرمایه کلان در نظر گرفته شده است. در کنار این دو عامل تاثیرگذار به بهانه ایجاد رغبت برای سرمایه گذار خارجی قاعده فقهی «نفی تسلط بیگانگان بر انفال» نیز در متن این قراردادها زیر پا گذاشته شده است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۲ مرداد ۹۵ ، ۰۴:۱۳
محمد غفاری

«

حتی رفتار دکتر عارف هم در زمانی که انصراف داد رفتار تعاملی نبود» این گوشه ای از مصاحبه انتقادی علی شکوری راد است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۲ مرداد ۹۵ ، ۰۴:۱۱
محمد غفاری

سید حسن قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دیدار ی که اخیرا با یکی از مراجع عظام تقلید داشته است در اظهاراتی قابل توجه نسبت به وجود اعتقاداتی که به زعم او سوسیالیستی هستند در ذهن بعضی مسئولان انتقاد کرد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۲ مرداد ۹۵ ، ۰۴:۰۸
محمد غفاری

اثبات سیاست‌های خصمانه آمریکا در قبال ایران هرچند نیازی به اقامه برهان ندارد و تصور آن هم تصدیقش را به دنبال خواهد داشت اما طی چند سال اخیر میزان لبخند‌ها و خوش‌خلقی‌ها به شیطان بزرگ از جانب دولت‌مردان به اندازه‌ای بوده که بعضاً تلاش می‌شود عربستان سعودی را به عنوان دشمن اصلی منطقه‌ای ایران معرفی کرده تا با پررنگ کردن عربستان نگاه‌ها  از جانب آمریکا دور شود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۲ مرداد ۹۵ ، ۰۴:۰۶
محمد غفاری

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار هزاران نفر از قشرهای گوناگون مردم استانهای مختلف کشور، مشکلات معیشتی مردم را دغدغه عمیق و مستمر خود خواندند و با تأکید بر تکیه بر ظرفیتهای داخلی به عنوان تنها راه حل مشکلات مردم افزودند: بر جام، به عنوان یک تجربه، بی نتیجه بودن مذاکره با امریکایی ها، بدعهدی آنها و ضرورت بی اعتمادی به وعده های امریکا را بار دیگر ثابت کرد و نشان داد راه پیشرفت کشور و بهبود وضع زندگی مردم، توجه به داخل است نه دشمنانی که مدام در منطقه و جهان در حال مانع تراشی برای ایران هستند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۲ مرداد ۹۵ ، ۰۴:۰۳
محمد غفاری